| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform, poligonal veya konik |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun Tezi | % 2 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Özelliği | 1-50m |
|---|---|
| Uygulama | elektrik iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Koruma düzeyi | IP65 |
| özellik | 1-50m |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| özellik | 35FT NEA |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Tip | 12m - 940dan Güç İletim Galvanizli Çelik Direk, Dış Mekan Elektrik Hizmet Direkleri |
|---|---|
| Şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C |
| Kalınlık | 2.5mm-16mm |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Malzeme | Q235 Q345 akma dayanımı 235/345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Şekil | çokgen |
| Güç | 10kv~550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Type | 2.5mm - 16mm Thickness Galvanized Steel Utility Power Poles Certification |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |