| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization painting |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Türü | çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kg cinsinden tasarım yükü | 300 ~ 1000kg |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | FIberglass Koruma ile 11KV 33KV Sekizgen Çelik iletim boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kg cinsinden tasarım yükü | 300 ~ 1000kg |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Adı | Malezya standart 15m elektrik sütun çelik direk FRP ve işaretler |
|---|---|
| Tasarım | 15m 510kg 2 bölüm |
| Yükseklik | 15m |
| Thickenss | 7.2mm |
| Tasarım yükü | 510KG |
| Malzeme | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Sertifika | ISO BV |
| Yükseklik | 25ft 30ft 35ft |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| Kalınlık | 4mm |
| Malzeme | Q235 Q345 |
|---|---|
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Kaynak | AWSD1.1 |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| şekli | Konoid, Çok piramidal, Sütun şeklinde, çokgen veya konik |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |