| Stil | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun Tezi | % 2 |
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform , poligonal veya konik |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km/sa, 30m/s |
| Kalınlık | 1 mm'den 30 mm'ye |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Ürün adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Güç dağıtımı |
| Malzeme | Gr65 |
| Minimum akma dayanımı | 460 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Özellik | 20-90ft |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Kg cinsinden tasarım yükü | Üst direkten 50 cm'ye kadar 300 ~ 1000kg uygulandı |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
|---|---|
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |