| Özellik | 20-90ft |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| özellik | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 3 mm 2,75 mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Malzeme | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Liman | ŞANGAY HER ZAMAN |
| Ömür | 50 yıl |
| Yükseklik | 10-80FT |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Yüzey İşlem | Sıcak Daldırma Galvanizli |
|---|---|
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| kalınlık | 1 mm'den 30 mm'ye |
| Güç | 10kv~550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Type | galvanization |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Tip | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kv~550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km/sa, 30m/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Type | galvanization |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |