| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Standard | ISO 9001 |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Tasarım yükü (kg) | 300 ~ 1000kg, üst kutuptan 50 cm'ye uygulandı |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion torlance | + -% 2 |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Tolerans | /% 2 |
| Şekil | konik, çok piramitli, koliform, çokgen veya konik |
|---|---|
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Boyut Toleransı | % 2 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform, poligonal veya konik |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun Tezi | % 2 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde, çokgen veya konik |
|---|---|
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion Toleransı | ± 2% |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Şekil | Konoid, Çok piramidal, Koloniform, poligonal veya konik |
|---|---|
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Güç | 10kv~550kv |
| boyut toleransı | +-2% |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme |
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion torlance | + -% 2 |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | 300~1000 kg, üst direkten 50cm uzaklıkta uygulanır. |
|---|---|
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Güç | 10kv~550kv |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |