| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Tip | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kv~550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km/sa, 30m/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | galvanizleme |
|---|---|
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kg cinsinden tasarım yükü | Üst direkten 50 cm'ye kadar 300 ~ 1000kg uygulandı |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| özellik | Çelik İletim Hattı İçin 14m Metal Yardımcı Direkleri Büyük Rulman Yükü |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 3 mm 2,75 mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal,Columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |