| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut çarpıntısı | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik iletim |
| Galvaniz Kalınlığı | Ortalama 86μm |
| Standart | ISO |
| Kaldırma Zamanı | 50 yıl |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Name | Medium Voltage 15M Hot Dip Galvanized Steel Utility Pole 1 - 30 mm Thickness |
|---|---|
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik güç iletimi |
| Kalınlığı | 1 mm'den 36mm'ye |
| Sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV ila 220kV |