| type | 43m Steel Utility Poles Electric pole accessories round tapered Galvanized Electric Power Pole For Overhead Line |
|---|---|
| color | custom |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Enerjisi İletimi |
| Kalınlığı | 1 mm - 36 mm |
| Sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV ila 220kV |
| Ürün adı | Elektrik Çelik Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik güç iletimi |
| Kalınlığı | 1 mm'den 36mm'ye |
| Güç kapasitesi | 10kV ila 220kV |
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Ürün adı | Elektrik Çeliği Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektriksel İletim |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| Güç kapasitesi | 10kV ila 220kV |
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Ürün adı | Sıcak satış 69KV Elektrik Güç Yardımcı Direkleri Için Filipinler Güç Dağıtım Hattı |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Enerji İletimi |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Yüzey işleme | galvanizleme |
| Ürün adı | 132kv güç elektrik direği çokgen kule galvanizli çelik elektrik direği |
|---|---|
| Yük | 25KN |
| Kalınlığı | 5mm |
| Boyut torizyonu | -% 2 |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut çarpıntısı | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |