| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 |
|---|---|
| Renk | Herhangi bir |
| Uzunluğu | GÜMRÜKLERİN TALEPLERİ |
| Şekil | YUVARLAK VEYA POLİGON |
| yüzey treament | SICAK DIP GALVANİZASYON |
| ad | Direk Galvaniz Yapılı Poligonal 80ft 69kv Elektrik Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| tasarlamak | 80FT |
| Yükseklik | 80FT |
| Thickenss | 4mm 5mm |
| Tasarım Yükü | Çok yönlü stres |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | Iletim hattı |
| Tasarım | özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWSD 1.1 |
| Surface treatment | Hot Dip Galvanization powder coating |
| Name | Hot Dip Galvanized Medium Voltage Electrical Pole Steel Utility Pole With Insulator |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Name | Hot Dip Galvanized Medium Voltage Steel Utility Pole With 30000m Aluminum Conductor |
|---|---|
| Thickness | 3mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| Torlance | +- 2% |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut çarpıntısı | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |