| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| type | power distribution Electrical Power Pole tubular power utility poles galvanized steel |
|---|---|
| color | custom |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | metal tubular power utility poles Electrical Power Pole for 33kv transmission line steel pole tower |
|---|---|
| welding | AWS D1.1 |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Ürün Adı | Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| Sertifika | ISO9001/BV/ |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Ürün Adı | Galvanizli Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Ürün Adı | Şebeke Güç Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |