| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 69kV 45ft |
| Kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Türü | Thr Filipinler onaylı için 45FT 50FT HT Tipi NGCP yardımcı kutup |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Ölçü torsiyonu | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Adı | Sıcak Daldırma Galvanizli Dış Aydınlatma Direği 69kv Şanzıman, 50ft 60ft 70ft |
|---|---|
| Türü | Yuvarlak, Konik |
| Malzeme | Q235, Q345, Gr65 |
| Kalınlığı | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Yükseklik | 20-100ft |
|---|---|
| güç | 69kV |
| Market | Philppines, Afrika |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 1-10mm |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Türü | 138KV GR65 iletim için 4mm kalınlığında 50ft electirc çelik kutup |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Dimenstionun gözenekliliği | -% 2 |
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Malzeme | Gr65 |
| Aksesuarlar | Tırmanış, topraklama çubuğu, izolatörler |
|---|---|
| Minimum akma dayanımı | 345 MPA |
| Standart | AWS D1.1 Kaynak |
| cıvata çapa | Mevcut Özelleştirme |
| Yüzey işleme | Sıcak daldırma galvaniz |
| tip | Mezar Türü |
|---|---|
| Bitki derinliği | 1.8m yeraltı |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Yükseklik | 8m - 27m |
| Görünüm | Boru, üçgen, açılı, örgü |
| Ürün Adı | Galvanizli Güç Direği |
|---|---|
| Şekli | sekizgen veya yuvarlak |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Direklerin Ortak | Kayar Derz |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Ürün Adı | Galvanizli Güç Direği |
|---|---|
| Şekli | sekizgen veya yuvarlak |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Direklerin Ortak | Kayar Derz |
| Garanti süresi | 15 yıl |