| Türü | Filipinler onaylı tedarikçi için 45FT 50FT HT Tipi NGCP elektrik direği |
|---|---|
| Tarzı | galvanizleme |
| Rüzgar hızı | 160km/s, 30m/s |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Ürün Adı | 60ft galvanizli çelik boru elektrik direği güç galvanizli metal teleskopik çelik direk |
|---|---|
| Güç | 69KV |
| Malzeme | GR50 |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Ürün Adı | GR50 Kaliteli galvanizli çelik elektrikli elektrikli elektrik direği |
|---|---|
| Güç | 69KV |
| Malzeme | GR50 |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Türü | İletim için 27.5m 60KN GR65 malzeme şebeke elektrik direği |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Yükseklik | 45ft 50ft |
| Yükseklik | 20-100ft |
|---|---|
| güç | 69kV |
| Market | Philppines, Afrika |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |
| Ürün Adı | 60ft galvanizli çelik boru elektrik direği güç galvanizli metal teleskopik çelik direk |
|---|---|
| Güç | 69KV |
| Malzeme | GR50 |
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Ürün Adı | 60ft galvanizli çelik boru elektrik direği güç galvanizli metal teleskopik çelik direk |
|---|---|
| Güç | 69KV |
| Malzeme | GR50 |
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | GR50 Kaliteli galvanizli çelik elektrik elektrik direği |
|---|---|
| Güç | 69kv |
| Malzeme | Gr50 |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Product Name | Electric steel power pole |
|---|---|
| Power | 110KV |
| Suit for | Power transmission Line |
| Surface treatment | Galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Product Name | Electric steel power pole |
|---|---|
| Power | 10KV-220KV |
| Suit for | Power Distribution Line |
| Surface treatment | Galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |