| Ürün adı | 10kV - 500kV Elektrik Endüstrisi Galvanizli Güç İletimi Elektrik Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Güç | 10KV |
| Malzeme | GR65 |
| Yüzey işleme | Sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Güç dağıtımı |
| Malzeme | Gr65 |
| Minimum akma dayanımı | 460 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Power | 110KV |
| Material | Gr65 |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Glavanization standard | ASTM A 123 |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission Line |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Power Capacity | 220kV |
| Adı | Filipinler NGCP Sıcak Daldırma Galvanizli Yardımcı Güç Şanzıman Direkleri Aksesuarlı |
|---|---|
| Tasarım | Filipinler NGCP |
| Yükseklik | 45FT -90FT |
| Thickenss | 3-20mm |
| Bağlantı noktası | her zaman shanghai |
| Product Name | Steel Power Utility Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission Line |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Galvanization standard | ASTM A123 |
| Malzeme | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş |
| Liman | ŞANGAY HER ZAMAN |
| Ömür | 50 yıl |
| Yükseklik | 10-80FT |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Kalınlığı | 2.75mm'dir |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Standart | NEA |
| Warrenty | 5 yıl |
| Name | 50FT Electrical Pole Standard Steel Utility Pole With Aluminum Conductor |
|---|---|
| Material | Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Standard | ISO |
| tip | Mezar Türü |
|---|---|
| Bitki derinliği | 1.8m yeraltı |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Yükseklik | 8m - 27m |
| Görünüm | Boru, üçgen, açılı, örgü |