| loading port | shanghai |
|---|---|
| Shape | angle |
| Shipment | Container or as your request |
| Sample | supplied |
| Sales Model | Factory direct sale |
| Material | Q345, Q235 |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Height | from 6m to 15m |
| Optical assembly of lighting fixture | IP65 |
| Wind Speed | 160km/h |
| Height | 6000mm |
|---|---|
| Application | Traffic Signal Light |
| Arm Type | Single Bracket |
| Traffic Light | LED or customer design |
| Surface Treatment | galvanization |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | Üstten 50cm mesafeye 300~1000kg uygulanır |
| Adlık Voltaj | 10kv~550kv |
| Yüzey Tedavisi | sıcak daldırma galvanizleme (ASTM A123) |
| İçin uygun | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Yükseklik | 20-40m |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Light extension | up to 30000㎡ |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Light extension | up to 30000㎡ |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Yükseklik | 20-40m |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Height | 20-40m |
|---|---|
| Thickness | 1-30mm |
| Design | against 8 grade of earthquake |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Welding | AWS D1.1 |