| Product Name | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torlance of the dimenstion | +- 2% |
| Flange size | 450mm |
| Sertifika | ISO9001 / BV / |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q345 |
| Wall thickness | 3mm |
| Warranty | 15 years |
| Ürün adı | Çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Kaynak standart | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q235 |
| Flanş boyutu | 450mm |
| Duvar kalınlığı | 3mm |
| Ürün adı | Çelik boru şeklindeki kutup |
|---|---|
| Kaynak standart | AWSD 1.1 |
| Malzeme | Q235 |
| Flanş boyutu | 450mm |
| Duvar kalınlığı | 3mm |
| Ürün adı | Kaldırma sistemi ile park aydınlatması için 35m yuvarlak üst direk direği |
|---|---|
| Yüzey | galvanize |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Işık Uzantısı | 30000 ㎡ ye kadar |
| Şekil | konik, çoklu piramidal, columniform, poli |
| Height | from 6m to 12m |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q235 |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Material | Q235 |
| Length of per section | Within 14m once forming without slip joint |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q235 |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q235 |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |