| Height | 30ft |
|---|---|
| Arm Type | Double Arms |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Voltage | 66kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direği |
|---|---|
| Başvuru | İletim Hattı |
| Tasarım | özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Kutusu |
|---|---|
| Uygulama | Sokakta yol, otoyol, havaalanı, Stadyum |
| Şekil | Yuvarlak, Konik, Sekizgen |
| Yükseklik | 4M-30M |
| Malzeme | Çelik, Q235, Q345, Gr65 |
| Product Name | 40FT hot dip galvanized Steel Utility Pole for trasmission line |
|---|---|
| Shape | Round,Conical,Octagonal |
| Height | 4M-30M |
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Application | Street way,highway,airport,Stadium |
|---|---|
| Shape | Round,Conical,Octagonal |
| Height | 4M-30M |
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| özellik | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kalınlık | 3 mm 2,75 mm |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Başvuru | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10MM |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Adı | Açı kolları ile 25ft -100ft düşük değerleme PHILIPPINES elektrikli çelik direkleri |
|---|---|
| Renk | Herhangi bir |
| Uzunluğu | 25FT-100ft |
| sınama | YÜK TESTİ |
| Yüzey işleme | SICAK DIP GALVANİZASYON |
| Adı | Güç Dağıtım Hattı 69KV için Sekizgen Elektrik Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Tasarım | 69kV |
| Yükseklik | 25FT 30FT 40FT 45FT |
| Thickenss | 2.5MM 2.75MM 3MM |
| Tasarım yükü | 500kg 750kg |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal,Columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |