| Adı | 30.5m Flanşlı Tip Filipinler Geleneksel Elektrikli Çelik Direk |
|---|---|
| Tasarım | 30.5m Flanş Tipi Filipinler |
| Yükseklik | 100ft |
| Thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |
| tip | 133kv 30ft 35ft ve 40ft Metal Çelik Yardımcı Direk Sertifikası ile Galvanizli |
|---|---|
| şekil | Yuvarlak, Konik |
| Ödeme koşulları | / T, L / C |
| Kalınlık | 2,5 mm - 16 mm |
| Yüzey bitmiş | sıcak daldırma galvanizli |
| Product Name | Galvanized Power Pole |
|---|---|
| Şekli | sekizgen veya yuvarlak |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Direklerin Ortak | Kayar Derz |
| Warranty time | 15 years |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Tasarım | özelleştirilmiş |
| Ürün adı | Galvanizli Güç Direği |
|---|---|
| Şekil | sekizgen veya yuvarlak |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Direklerin Ortak | Kayar Derz |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| tip | 25FT 30FT 35FT 40FT Filipinler NEA standart elektrik direği sıcak daldırma galvanizleme |
|---|---|
| stil | galvanizleme |
| Dimenstion torlance | + -% 2 |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Türü | 25FT 30FT 35FT 40FT Filipinler NEA standart elektrik direği sıcak daldırma galvaniz |
|---|---|
| Tarzı | galvanizleme |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Türü | 25FT 30FT 35FT 40FT Filipinler NEA standart elektrik direği sıcak daldırma galvaniz |
|---|---|
| Tarzı | galvanizleme |
| boyut Torlansı | +- %2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Yükseklik | 20-100ft |
|---|---|
| güç | 69kV |
| Market | Philppines, Afrika |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |
| Yükseklik | 20-100ft |
|---|---|
| güç | 69kV |
| Market | Philppines, Afrika |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |