| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Güç İletim Hattı |
| Kalınlığı | 1 mm'den 36mm'ye |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Güç kapasitesi | 10kV ila 220kV |
| Transmisson Line | 69kv |
|---|---|
| Usage | High Voltage Transmission Lines |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Height | 30FT |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| MALZEME | Q345 |
|---|---|
| BAŞVURU | GÜÇ İLETİMİ |
| RENK | ÖZELLEŞTİRİLMİŞ |
| BOY UZUNLUĞU | 9m |
| YÜZEY İŞLEMİ | SICAK DALDIRMA GALVANİZLEME |
| Ürün Adı | Galvanizli Güç Direği |
|---|---|
| Şekli | sekizgen veya yuvarlak |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Direklerin Ortak | Kayar Derz |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Ürün adı | Şebeke Güç Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Şebeke Güç Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Power | 220KV |
| Material | Gr65 |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Malzeme | GR65 |
|---|---|
| Uygulama | ELEKTRİK DAĞITIMI |
| Kalınlığı | 2.75mm'dir |
| Şekil | Çokgen |
| GALVANİZLİ | ASTM A123 |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m / sn |
| yerin kökeni | Yixing |
| Türü | defin |
| yüzey treament | sıcak daldırma galvaniz |