| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Outreach Type | Single or double outreach |
|---|---|
| Mounted Type | By flange or without flange |
| Light Wattage | 30w to 60w LED light |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Outreach Type | Single or double outreach |
|---|---|
| Mounted Type | By flange or without flange |
| Light Wattage | 30w to 60w LED light |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Malzeme | Çelik, GR65, Minimum akma mukavemeti 460mpa ile |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvanizli, ASTM123'e göre sıcak daldırma galvanizli |
| Renk | Müşteri isteği |
| Yükseklik | Müşteri tarafından gerekli |
| Ürün adı | Sokak Lambası Direkleri |
|---|---|
| Yükseklik | 6 ila 15 milyon |
| Işık türü | LED veya HPS |
| kol tipi | Tek veya çift kol |
| Duvar kalınlığı | 2,5 mm ila 20 mm arası |
| Product Name | Street Light Poles |
|---|---|
| Height | 6M to 15M |
| Light Type | LED or HPS |
| Arm Type | Single or double arm |
| Wall Thickness | 2.5mm to 20mm |
| Product Name | Street Light Poles |
|---|---|
| Height | 6M to 15M |
| Light Type | LED or HPS |
| Arm Type | Single or double arm |
| Wall Thickness | 2.5mm to 20mm |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Uygulama | elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 1-10mm |
| Şekil | Çokgen |
| galvanizleme | ASTM A123 |
| Yükseklik | 6-30m |
|---|---|
| Güç | 10-550kv |
| Pazar | Philppines, Afrika |
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 80ft 90ft 138kv |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |