| Adı | 100ft Flanş Tip 3 Bölümler Tırmanma basamaklı Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Tasarım | 100ft Flanşlı Tip 3 Kesitler |
| Yükseklik | 100ft |
| Thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Tasarım yükü | Çok yönlü stres |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Type | steel pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Türü | Çelik kutup |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Şekil | konik, çok piramitli, koliform, çokgen veya konik |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Türü | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde, çokgen veya konik |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Material | Q345, Q235 |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Kg cinsinden tasarım yükü | Direğe 50 cm'ye 300 ~ 1000 Kg uygulandı |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Kg cinsinden tasarım yükü | Direğe 50 cm'ye 300 ~ 1000 Kg uygulandı |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Kg cinsinden tasarım yükü | Direğe 50 cm'ye 300 ~ 1000 Kg uygulandı |
| Dimenstionun işkencesi | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |