| Model numarası | elektrikli çelik direk |
|---|---|
| Galvaniz standardı | NFA91121 |
| Malzeme | Q345, Q235.GR65 |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz (ASTM A123) |
| Bileşen uzunluğu | -25mm ila 75mm |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| Yerin Kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Model numarası | elektrikli çelik direk |
|---|---|
| Malzeme | Q345,Q235.GR65 |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme (ASTM A123) |
| Bileşen Uzunluğu | -25 mm ila 75 mm |
| anma gerilimi | 69KV-550KV |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Kg cinsinden tasarım yükü | 300 ~ 1000kg üstten 50cm uygulanır |
| Anma gerilimi | 10kV ~ 550KV |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz (ASTM A123) |
| İçin uygun | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 80ft 90ft 138kv |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Product Function | Steel bracket of power line cables |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |