| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde, çokgen veya konik |
|---|---|
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion Toleransı | ± 2% |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Dimenstionun işkencesi | % 2 |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Yüzey tiyatro | galvanize |
| Malzeme | Akma dayanımı en az 345mpa, Gr65, S500 |
| Uzunluğu | 25ft-90ft, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| Tasarım | Özel |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Adı | Galvanizli Elektrikli Poligona 50m Çelik Yardımcı Direk etransmisyon direkleri |
|---|---|
| Türü | Yuvarlak, Konik |
| Malzeme | Q235,Q345,Gr65 |
| Kalınlık | 2,5 mm-16 mm |
| Yüzey Bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Tarzı | İletişim hattı projesi için OEM Çelik Uygulama direği - 10m yükseklik, 2.75mm kalınlık, sekizgen şek |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Kutup tasarımı | 8. derece depreme karşı |
| Boyut ilişkisi | +- %2 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Kutusu |
|---|---|
| Uygulama | Sokakta yol, otoyol, havaalanı, Stadyum |
| Şekil | Yuvarlak, Konik, Sekizgen |
| Yükseklik | 4M-30M |
| Malzeme | Çelik, Q235, Q345, Gr65 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Kutusu |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Boyut torizyonu | -% 2 |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Product Name | 40FT hot dip galvanized Steel Utility Pole for trasmission line |
|---|---|
| Shape | Round,Conical,Octagonal |
| Height | 4M-30M |
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |