| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Type | steel pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 average not less than 86um |
| Power | 220KV |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Standard | ASTM A 123 |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut çarpıntısı | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut çarpıntısı | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut çarpıntısı | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | İsale Hattı |
| Tasarım | özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | Sıcak daldırma galvaniz |
| Galvaniz kalınlığı | Ortalama 86um |
| Güç | 10kv~550kv |
|---|---|
| Türü | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s, 30m/s |
| Dayanıklılık | +/-2% |