| Rüzgar hızı | 160km/h |
|---|---|
| Aydınlatma fikstürünün optik montajı | IP 65 |
| Şekil | konik, çoklu piramidal, columniform, poli |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Ürün adı | 220kv Galvanizli Güç İletim Direği Elektrikli Çelik Borulu Kule Direği |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | ÇelikQ235,Q345 |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Ürün adı | Galvanizli Çelik Elektrik Direği |
|---|---|
| Başvuru | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 yıl |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| Ömür | 50 yıl |
| Kaynak Standardı | AWS (Amerikan Kaynak Topluluğu) D 1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Ürün Adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 Yıl |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Adı | 90ft Filipinler NGCP standardı elektrik galvanizli kutup çelik direk |
|---|---|
| Tasarım | üç bölüm |
| Yükseklik | 90FT |
| Thickenss | 8-10mm |
| Tasarım yükü | 2500kg |