| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Ürün adı | Elektrik Güç İletimi ve Dağıtımı için 220kV Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Waranty zaman | 15 yıl |
| Ürün adı | Elektrik Güç İletimi ve Dağıtımı için 220kV Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Waranty zaman | 15 yıl |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP 65 |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizli |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP 65 |
| Dimenstionun gözenekliliği | + -% 2 |
| Kaynak Standardı | AWS (Amerikan Kaynak Derneği) D 1.1, ceza oranı% 80 -% 100'den az olmamalıdır |
|---|---|
| Tolerans | /% 2 |
| Ürün adı | 2.75 * 127 * 248 * 10670mm Gr, 345 mpa HDG çelik direkleri, Filipinlik için AWS D1.1'li monopoll |
| Malzeme | Yüksek mukavemetli düşük alaşımlı yapı çelikleri |
| cıvata çapa | Mevcut Özelleştirme |
| Ürün adı | Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | S500MC |
| Minimum akma mukavemeti | 500 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Adı | 12M 33KV Elektrik Enerjisi Çelik Direk |
|---|---|
| Türü | 12M 33KV Elektrik Enerjisi Çelik Direk |
| Malzeme | ASTM 572 sınıf 50, akma dayanımı 345mpa'dan az olmamalıdır |
| Şekil | Sekizgen |
| Yükseklik | 8-45m |