| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Welding | AWS D1.1 |
|---|---|
| material | Gr65 |
| Delivery | 30-45 days |
| Supply Ability | 1500pcs per week |
| Marka adı | MilkyWay |
| Cerrahi Tedavi | galvaniz ve bitüm |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion toleransı | % 2 |
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform , poligonal veya konik |
| Adı | 132KV 15m iletim elektrik çelik elektrik direği Aferica için glavanize sıcak daldırma |
|---|---|
| Türü | 132KV 15m şanzıman elektrik çelik elektrik direği |
| Malzeme | ASTM 572 sınıf 50, akma dayanımı 345mpa'dan az olmamalıdır |
| Şekil | Sekizgen |
| Yükseklik | 8-45m |
| Ürün adı | Şebeke Güç Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Elektrik İletim için 11.8m 800 daN Kamerun Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | ÇelikQ235,Q345 |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Ürün adı | Elektrik Galvanizli çelik Direk |
|---|---|
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | ÇelikQ235,Q345 |
| Minimum akma mukavemeti | 355 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |