| Ürün adı | Galvanizli Çelik Elektrik Direği |
|---|---|
| Başvuru | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| Boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 yıl |
| Ürün Adı | Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | ÇelikQ235,Q345 |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Ürün Adı | Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik enerjisi iletimi |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| Sertifika | ISO9001/BV/ |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Ürün Adı | Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | ÇelikQ235,Q345 |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvanizli |
|---|---|
| Türü | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Güç | 10kv~550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Ürün adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Ürün Adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Başvuru | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Yaşam süresi | 50 yıl |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | 10kV hot dip galvanized electric power transmission line tubular steel pole |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| warranty time | 15 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy steel |
| Ürün adı | Elektrik Güç İletimi ve Dağıtımı için 220kV Çelik Direk |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Waranty zaman | 15 yıl |