| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Tip | çelik boru direk |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kg Olarak Tasarım Yükü | 300~1000kg |
| Rüzgar hızı | 160 km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Product Name | Steel Electric Power Poles |
|---|---|
| Application | Electric Power Distribution |
| Surface treatment | galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Stil | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160 km / saat, 30 m / s |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Boyutlandırma tolance | % 2 |
| şekil | conoid, çoklu piramidal, koloniform iform poligonal veya konik |
| Height | 8m, 9m, 11m, 12m |
|---|---|
| Welding Standards | CWB and AWS D 1.1 |
| Packages | Standard seaworthy |
| Thickness | 3 - 10mm |
| Design Against | 8 Grade Of Earthquake |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Color | optional |
| Thickness | 3-10mm |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Ürün Adı | İletim Hattı için 18m Kolon Biçimli Galvanizli Çelik Direk, Şebeke Elektrik Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletimi |
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Galvanizleme Standardı | ASTM A 123 |
| Ürün adı | Galvanizli Elektrik Direği |
|---|---|
| Başvuru | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Duvar kalınlığı | 1-36 mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Ürün adı | Galvanizli Elektrik Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Garanti süresi | 15 yıl |