| Türü | Çelik Boru Direk |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | 300~1000kg |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Malzeme Mukavemeti | 345 MPa |
|---|---|
| Yüzey tedavisi | galvanizleme |
| Koruma seviyesi | IP 65 |
| Kalınlık aralığı | 1-30mm |
| Boyut aralığı | 20-120 ft |
| Yüzey İşlem | Sıcak Daldırma Galvanizli |
|---|---|
| Tip | düz direk, çekme direği, dönüş direği |
| kalınlık | 1 mm'den 30 mm'ye |
| Güç | 10kv~550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Product Name | Electric steel power pole |
|---|---|
| Power | 10KV-220KV |
| Suit for | Power Distribution Line |
| Surface treatment | Galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| boyut toleransı | +- %2 |
|---|---|
| Rüzgar direnci | 3-500km/s |
| Malzeme | GR50 GR65 S500 S355 |
| Yükseklik | 80ft 3 bölümler 1200kg/1680kg/2000kg Filipinler NGCP Standart Elektrik Çelik Kutupları Sütunu |
| kaynak | Kaynak, uluslararası kaynak standardı CWB ile onaylar |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Shape | Round |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Material | Gr50 |
| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde, çokgen veya konik |
|---|---|
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion Toleransı | ± 2% |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Electric Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |