| Yükseklik | 15m |
|---|---|
| Güç | 10-550kv |
| Piyasa | Banglades |
| Kalınlığı | 4mm/5mm |
| Malzeme | GR65 verim gücü 460mpa'dan az değil |
| Yükseklik | 20-100ft |
|---|---|
| güç | 69kV |
| Market | Philppines, Afrika |
| Kalınlık | 1-30mm |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa 460mpa |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Kalınlık | 5mm |
| Yükseklik | 10 milyon |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| tedavi yüzeyi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Aydınlatma fikstürünün optik montajı | IP 65 |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Malzeme | Gr65 |
|---|---|
| Yerin Kökeni | Yixing |
| Türü | cenaze |
| yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Galvanizleme Standardı | ASTM A123 |
| Malzeme Verim Stresi | 450mpa'dan az değil |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 69kV 138kV |
| Şekil | Doddegagonal |
| Yükseklik | 12m |
| Kırılma yükü | 400dan 650dan 800dan |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Adı | 86KV Galvanizli 11m Yüksek Mukavemetli Elektrik Direği |
|---|---|
| Malzeme | ASTM 572 sınıf 50, akma dayanımı 345mpa'dan az olmamalıdır |
| Türü | 86KV Galvanizli 11m Yüksek Mukavemetli Elektrik Direği |
| Şekil | Sekizgen |
| Yükseklik | 8-35m |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |