| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizli |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP 65 |
| Dimenstionun gözenekliliği | + -% 2 |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Yükseklik | 5m 6m |
| Elektroşok dirençli koruyucu sınıf | Derece Ⅰ |
| Muhafaza korozyon önleyici performans | Sınıf Ⅱ |
| Aydınlatma armatürünün çalışma ortamı | -35 ° C ~ + 45 ° C |
| Class | Class One |
|---|---|
| Application | 69kv electrci power transmission |
| Pole Seal | Steel Top plate welding |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Load | 1000dan |
| Thickness | 5mm |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | 132kv güç elektrik direği çokgen kule galvanizli çelik elektrik direği |
|---|---|
| Yük | 25KN |
| Kalınlığı | 5mm |
| Boyut torizyonu | -% 2 |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| yerin kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey İşleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 33KV Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |