| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim hattı |
| Tasarım | özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Şebeke Güç Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Product Name | Electric Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | 220KV Electric Tubular Metal Post Galvanized Utility Power Pole |
|---|---|
| Load | 20KN |
| Thickness | 6mm |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Türü | düz kutup, gerilme kutbu, kutup açmak |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Aydınlatma fikstürünün optik montajı | IP 65 |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direk |
|---|---|
| Uygulama | İletim Hattı |
| tasarlamak | Özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |