| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Material | ASTM A572 GR50 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Electric steel Pole |
|---|---|
| Power | 10KV-220KV |
| Material | Q345 |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Direğin tasarımı | 8 derece deprem karşısında |
| Dimenstion'un Torelance'ı | -% 2 |
| Ürün Adı | Galvanizli Güç Direği |
|---|---|
| Şekli | sekizgen veya yuvarlak |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Direklerin Ortak | Kayar Derz |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Boyutlandırma dayanıklılığı | -% 2 |
| Product Name | Galvanized Power Pole |
|---|---|
| Shape | Octagonal Or Round |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Joint of Poles | Slip joint |
| Warranty time | 15 years |
| Stil | galvanizleme |
|---|---|
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Dimenstionun göz yaşı | -% 2 |
| Malzeme | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 35m/s |
| Yerin Kökeni | Yixing |
| Tip | defin |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Enerjisi İletimi |
| Kalınlığı | 1 mm - 36 mm |
| Sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV ila 220kV |