| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Direkler |
|---|---|
| Uygulama | elektrik güç iletimi |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| sertifika | ISO9001 / BV / |
| Güç kapasitesi | 10kV - 220kV |
| Malzeme | Q345 |
|---|---|
| Kalınlığı | 2.75mm'dir |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Standart | NEA |
| Warrenty | 5 yıl |
| Adı | 9m 3.8mm elektrikli Malezya elektrik direği ile FRP |
|---|---|
| Tasarım | 9m 3.8mm |
| Yükseklik | 12m |
| Thickenss | 3.8mm |
| Tasarım yükü | 150 250 450 500kg |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
|---|---|
| Türü | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Ürün adı | 220kv Galvanizli Güç İletim Direği Elektrikli Çelik Boru Kule Direği |
|---|---|
| Başvuru | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | ÇelikQ235,Q345 |
| Minimum akma mukavemeti | 355 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Ürün Adı | Galvanizli Çelik Güç Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlık | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 yıl |
| Ürün Adı | galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç hattı |
| Kalınlığı | 1 mm ila 36 mm |
| boyut toleransı | +-2% |
| Ömür | 50 Yıl |
| Product Name | Electric Telescoping Power Pole |
|---|---|
| Application | Transmission Distribution Line |
| Length | Within 14m once forming without slip joint |
| Shape | Octagonal, Polygonal or Tapered round |
| Wind load resistance | 30m/S |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |