| Ürün adı | Galvanizli Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik güç dağıtım |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Waranty zaman | 15 yıl |
| Ürün adı | Galvanizli Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik güç dağıtım |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Waranty zaman | 15 yıl |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h,30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | HDG powder coating |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Tasarım yükü (kg) | Üstten 50cm'ye 300 ~ 1000kg uygulanır |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| İçin uygun | Elektrik dağıtımı |
| Material | Q345, Q235 |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Ürün adı | Galvanizli Elektrik Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Garanti süresi | 15 yıl |