| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Wind speed | 160km/h,30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Ürün adı | Galvanizli Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik güç dağıtım |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Duvar kalınlığı | 1-36mm |
| Waranty zaman | 15 yıl |
| Product Name | 27M Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Utility Transmission |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Certificate | ISO |
| Thickness | 6mm |
| Product Name | 18M Class B Type Electrical Power Pole 6mm Thickness |
|---|---|
| Application | Transmission and distribution line |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Certificate | ISO |
| Thickness | 6mm |
| Malzeme | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stil | galvanizleme |
| Kg olarak tasarım yükü | Direğe 50cm'ye kadar 300 ~ 1000 Kg uygulanmıştır |
| Dimenstion'un Torrance'ı | -% 2 |
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |