| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Adı | 132KV Elektrik Direği Q345 Bitüm |
|---|---|
| Türü | 132KV Elektrik Direği Q345 Bitüm |
| Malzeme | ASTM 572 sınıf 50, akma dayanımı 345mpa'dan az olmamalıdır |
| Şekil | Sekizgen |
| Yükseklik | 8-45m |
| Ürün adı | Elektrik direği |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Tasarım | özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Boyut torizyonu | -% 2 |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Application | Power Transmission |
| Standard | ISO |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |