| Ürün adı | Yüksek Direk Direği |
|---|---|
| Uygulama | Havaalanı aydınlatması |
| Kalınlık | 1 mm ila 30 mm |
| Standart | ISO |
| Gavanizasyon standardı | ASTM A 123 |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Light extension | up to 30000㎡ |
| Ürün adı | Galvanizli çelik direk |
|---|---|
| Güç kaynağı | Güneş / AC |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Q345 |
| cıvata çapa | Mevcut Özelleştirme |
| Height | 20-40m |
|---|---|
| Thickness | 1-30mm |
| Design | against 8 grade of earthquake |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Welding | AWS D1.1 |
| öğe adı | 25,5m-29m Yüksek Direk Kutbu |
|---|---|
| Aksesuarlar | Merdiven |
| Bölüm Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Işık miktarı | 30 ışık |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| öğe adı | 25,5m-29m Yüksek Direk Kutbu |
|---|---|
| Aksesuarlar | Merdiven |
| Bölüm Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Işık miktarı | 30 ışık |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Height | 35m |
|---|---|
| Light | 1000w metal halide lamp |
| Headframe | Round or Square |
| Top surface | head frame type |
| Surface Finished | Powder Coating |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Octagonal round |
| Package | Nude |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Matrerial | Q235, Q345, GR65 |
|---|---|
| Uzunluğu | 6M-15M |
| Güç | 10 KV ~ 550 KV |
| Uygulama | ŞİMŞEK |
| Aydınlatma armatürü çalışma atmosferi | -35 ° C ~ + 45 ° C |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | stidum lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm |