| Malzeme | akma dayanımı 235mpa / 345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Warrenty | 15 yıl |
| Ömür boyu | 50 yıl |
| Kaynak | aws d1.1, penetrasyon oranı% 100 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme, ortalama kaplama 85um |
| Ürün adı | Yüksek direk ışık |
|---|---|
| Uygulama | Telekomünikasyon |
| Rüzgar hızı | 160km/h |
| Galvaniz Kalınlığı | Ortalama 86μm daha az değil |
| Kalınlığı | 6mm, 8mm, 10mm |
| Tolerans | /% 2 |
|---|---|
| Ürün adı | Gr65 çelik direkler çelik boru kutup stadyum için Yüksek Direk Direk |
| Kutup bitti | galvanizli yüksek direk direği |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Tedarik yeteneği | 2000pcs her hafta |
| Tolerans | /% 2 |
|---|---|
| Ürün adı | Galvanizli Sekizgen Kutuplu Yüksek Direk Kutuplu Stadyum için Tekli Çift veya Üçlü Kol |
| Kutup bitti | galvanizli yüksek direk direği |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Tedarik yeteneği | 2000pcs her hafta |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Gr65 steel poles steel tubular pole High Mast Pole for stadium |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Tolerans | /% 2 |
|---|---|
| Ürün adı | BAE karayolunda 8-20m tek kollu LED Yüksek Direk çelik Sokak Aydınlatma Direği |
| Kutup bitti | galvanizli yüksek direk direği |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Tedarik yeteneği | 2000pcs her hafta |
| Ürün adı | Kaldırma sistemi ile park aydınlatması için 35m yuvarlak üst direk direği |
|---|---|
| Yüzey | galvanize |
| Kalınlığı | 1 mm ila 30 mm arası |
| Işık Uzantısı | 30000 ㎡ ye kadar |
| Şekil | konik, çoklu piramidal, columniform, poli |
| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Plaza Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Power Supply | AC |
| Lamp Luminous Flux(lm) | 100 |
| Item Name | Galvanized 30M High Mast Pole |
|---|---|
| Type | Rasing system or ladder type |
| Height | 30M |
| Light Arrangement | Round type or suqare type |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 12sides High Mast Pole |
|---|---|
| Pole Shape | 12 sides |
| Light Quantity | 8 lights |
| Usage | Stadium Lighting |
| Surface Finished | hot dip galvanized |