| Yükseklik | 11 dakika |
|---|---|
| Kalınlığı | 1-30mm |
| Tasarım | 8. derece depreme karşı |
| Renk | Beyaz gümüş |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Wind Speed | 160km/h |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Wind Speed | 160km/h |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torlance of the dimenstion | +-2% |
| Wind Speed | 160km/h |
| Uygulama | Otoban |
|---|---|
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP65 |
| Lamba gücü | 20-400w |
| cerfication | ISO9001: 2015 |
| Warrenty | 15 yıl |
| Uygulama | Otoban |
|---|---|
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP65 |
| Lamba gücü | 20-400w |
| cerfication | ISO9001: 2015 |
| Warrenty | 15 yıl |
| Değerlendirilmiş Akım | 220kV |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 10kv-138kv |
| Malzeme | Gr.65 |
| Yüzey tedavisi | Sıcak Kalça Galvanizasyonu |
| Galvanizleme Standardı | ASTMA123 |
| Ürün Adı | tek kutuplu kule |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağılımı |
| Bölüm | Üç Bölüm |
| Yükseklik | 15m ila 65m |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 / BS EN 1011-1, BS EN 1011-2 |
| Uzunluk | 12m |
|---|---|
| Yük kapasitesi | 850dan |
| Emniyet faktörü | 1.0 |
| Değerlendirilmiş Akım | 220kV |
| Nominal Voltaj | 69kV |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Section | Three sections |
| Height | 15m to 65m |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |