| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Surgace Treatment | galvanization and bitumen |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolerance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Uzunluk | 75ft |
|---|---|
| Kalınlık | 4mm |
| Malzeme | Q235 |
| Tasarım | 8 dereceli depreme karşı |
| Kaynak | AWS D1.1 |
| Kaynak Standardı | AWS (Amerikan Kaynak Derneği) D 1.1, ceza oranı% 80 -% 100'den az olmamalıdır |
|---|---|
| Tolerans | /% 2 |
| Ürün adı | 2.75 * 127 * 248 * 10670mm Gr, 345 mpa HDG çelik direkleri, Filipinlik için AWS D1.1'li monopoll |
| Malzeme | Yüksek mukavemetli düşük alaşımlı yapı çelikleri |
| cıvata çapa | Mevcut Özelleştirme |
| Cerrahi Tedavi | galvanizleme ve bitüm |
|---|---|
| tip | düz kutup, çekme direği, dönüş direği |
| güç | 10kV ~ 550kv |
| Dimenstion toleransı | ± 2% |
| şekil | conoid, çoklu piramidal, sütun biçiminde , çokgen veya konik |
| Surgace Treatment | galvanization and bitumen |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolerance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| aile | ASTM A36 |
|---|---|
| Renk | gümrük istekleri olarak |
| Uzunluk | 24379mm |
| Kalınlık | 5 mm |
| Yüzey | sıcak daldırma galvanizleme |
| Malzeme | Gr.65 |
|---|---|
| Yüzey tedavisi | Sıcak Kalça Galvanizasyonu |
| Galvanizleme Standardı | ASTMA123 |
| Kaynak Standardı | AWS D.1.1 |
| Şekil | 8 tarafı |
| Uygulama | Otoban |
|---|---|
| Aydınlatma armatürünün optik montajı | IP65 |
| Lamba gücü | 20-400w |
| cerfication | ISO9001: 2015 |
| Warrenty | 15 yıl |