| Öğe adı | Poligonal Yüksek Direk Direği |
|---|---|
| Malzeme | Q345 |
| Yükseklik | 35 milyon |
| kullanım | Stadyum Aydınlatma |
| Yüzey bitmiş | Sıcak Daldırma Galvanizli |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Material | Q345,Q235,Gr50 |
| Structures | Self-supporting tower |
| Tower Type | Triangular or Square |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Ürün adı | Mono Kutup Kulesi |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağıtımı |
| Bölüm | Üç bölüm |
| Yükseklik | 15 m ila 65 m |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 / BS EN 1011-1, BS EN 1011-2 |
| Ürün adı | Mono Kutup Kulesi |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağılımı |
| Bölüm | Üç bölüm |
| Yükseklik | 15m ila 65m |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 / BS EN 1011-1, BS EN 1011-2 |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Section | Three sections |
| Height | 15m to 65m |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Section | Three sections |
| Height | 15m to 65m |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Section | Three sections |
| Height | 15m to 65m |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Product Name | Mono Pole Tower |
|---|---|
| Application | Communication Distrubution |
| Section | Three sections |
| Height | 15m to 65m |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Ürün Adı | tek kutuplu kule |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağılımı |
| Bölüm | Üç Bölüm |
| Yükseklik | 15m ila 65m |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 / BS EN 1011-1, BS EN 1011-2 |