| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 7m Custom School / Villas Steel Galvanized High Mast Pole With Drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 8-12m Customized School / Villas Steel High Mast Pole With Drawing 1.0 Safty Facor |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | S235 steel material 5m and 11.8m 3mm thick Street Light Poles With Drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 30ft Single Arms Q235 Steel High Mast Street Light Poles With Drawing |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Surface treatment | Hot dip galvanized |
| Malzeme | ortalama kaplama en az 345mpa |
|---|---|
| Ömür | 50 yıl |
| kaynak | AWSD1.1, penetrasyon oranı% 100 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| şekil | Conoid, Çok piramidal, Sütunlu, çokgen veya konik |
| Light Type | MHL/HPS |
|---|---|
| Product Name | Car Park 12m Lamp Steel Post Parking Lot Light Pole In Public |
| Surface | galvanized high mast pole |
| Voltage | 220v-240v/50hz,110v-130v/60hz |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Malzeme | akma dayanımı 235mpa / 345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Warrenty | 15 yıl |
| Ömür boyu | 50 yıl |
| Kaynak | aws d1.1, penetrasyon oranı% 100 |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz, ortalama kaplama 85um |
| Malzeme | 235 |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Item Name | 20M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |