| Tarzı | çokgen direk |
|---|---|
| boyut Torlansı | +-2% |
| Kalınlığı | 4mm |
| Rüzgar hızı | 160km/s |
| İçin uygun | elektrik dağıtım hattı |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Style | polygonal pole |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 4mm |
| Wind speed | 160km/h |
| Suit for | electricity distribution line |
| Ürün Adı | Anten Kulesi Telekomünikasyon Çam Ağacı olarak tasarlanan çelik mono kutup kulesi |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağılımı |
| Yüzey Tedavisi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Boyut torlansı | +- %2 |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Adı | 18m 20m ağır hizmet tipi teleskopik direk direk anteni alüminyum kule |
|---|---|
| Tasarım | Teleskopik Direk |
| Yükseklik | 18m 20m |
| kalınlaşmak | 6mm 8mm |
| Liman | her zaman Şangay |
| Type | street light pole |
|---|---|
| Product Name | 8M 9M Q235 Street Light Poles With Drawing And Specification |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Shape | conical, hexagonal and octagonal |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| Wind-proof | 136km/h |
|---|---|
| Product Name | LED Outdoor Lighting Steel Poles Street Light Poles With 40w 80w lights |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | 30ft height School / Villas Steel High Mast Street Light Poles With Drawing 1.0 Safety Factor |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Product Name | Poweder Coating Dual Outdoor 15m Steel Pole Street Light Poles For Park |
| Pole finished | galvanized high mast pole |
| Payment Terms | T/T ,L/C |
| Supply Ability | 2000pcs per week |