| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Product Name | Single Circuit 69kv Galvanized Steel Tubular Pole with 200mm Length Bitumen |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Single Circuit 69kv Galvanized Steel Tubular Pole with 200mm Length Bitumen |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 25FT-70FT |
| Voltage | 69kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | 10m HDG Tapered Galvanized Steel Pole for 11kv Power Transmission |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Yükseklik | 10m-25m |
|---|---|
| Malzeme | Gr65 Q345 |
| Aksesuarlar | ankraj cıvataları üst kapak |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Yüzey işleme | Galvaniz bitüm toz boya |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Color | optional |
| Thickness | 3-10mm |
| Ürün adı | Elektrik galvanizli çelik direk |
|---|---|
| Uygulama | Dağıtım Hattı |
| Malzeme | SteelQ235, Q345 |
| Minimum akma dayanımı | 355 mpa |
| Maksimum nihai çekme mukavemeti | 620 mpa |
| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |
| Ürün adı | Güç İletim Hattı için 10KV ~ 500KV HDG Elektrikli Çelik Boru Direk |
|---|---|
| tasarım | Müşteri tasarımı |
| Yükseklik | 12m |
| Voltaj | 10KV ~ 500KV |
| Tedavi | galvanizleme |
| Product Name | Steel Electric Power Poles |
|---|---|
| Application | Power Distribution |
| Surface treatment | HDG Powder coating |
| Certificate | ISO |
| Thickness | 6mm |