| Product Name | High Mast Pole |
|---|---|
| Application | Park Lighting |
| Wind Speed | 33m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Item Name | 35M HDG 400W HPS High Mast Pole Tower Octagonal Shape with Metal Hallide Lighting |
|---|---|
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Height | 20m to 50m |
| Type | Ladder or Lifting system |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Ürün adı | Sokak Lambası Direkleri |
|---|---|
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Malzeme | Q235 |
| Garanti süresi | 15 yıl |
| Dimenstion torrance | -% 2 |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Power Supply | Solar/AC |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Material | Q345 |
| Anchor bolts | Customization Available |
| Product Name | High Mast Tower |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Torlance of dimenstion | +-0.02 |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 36 mm |
| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Wind Speed | 30m/s |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 30 mm |
| Ürün adı | Çam Ağacı olarak Tasarlanmış Anten Kulesi Telekomünikasyon Çelik Mono direk Kulesi |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağılımı |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Boyut çarpıntısı | -% 2 |
| Kaynak standart | AWS D 1.1 |
| Ürün adı | Anten Kulesi Telekomünikasyon Çelik Mono Kutup Kulesi Çam Ağacı Olarak Tasarlanmıştır |
|---|---|
| Uygulama | İletişim Dağıtımı |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Boyut torlance | + -% 2 |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Product Name | 10KV ~ 500KV HDG Electric Steel Tubular Pole for Power Transmission Line |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 12m |
| Voltage | 10KV ~ 500KV |
| Treatment | Galvanization |
| Malzeme | S355JR |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik dağıtımı |
| Kalınlık | 2.5-10mm |
| şekil | ÇOKGEN |
| galvanizleme | ASTM A123, ortalama kaplama 85um'dan az değil |