| Type | galvanization |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Kalınlık | 1mm ila 30mm |
| Kaynak standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-% 2 |
| type | 45-48m Steel Utility Poles Hot Dip Galvanized Electric Power Pole For Overhead Line |
|---|---|
| color | custom |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 132kv 43m Steel Poles Hot Dip Galvanized Electrical Power Pole For Overheadline |
|---|---|
| color | custom |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| type | 3 Sections Hot Dip Galvanized Electrical Power Pole With Arms Drawings 17m Height |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| Ürün adı | 11.8m Çelik Elektrik Direği Çelik Elektrik Direği Elektrik Güç Direği Sütun Formu |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Galvanizleme standardı | ASTM A 123 |
| Şekil | Konoidal, Çok piramidal, Sütunsu, çokgen veya konik |
|---|---|
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Hata payı | +/-2% |
| Kg cinsinden Tasarım Yükü | 300~ 1000 Kg direğe 50cm uygulanır |
| Ambalaj bilgileri | müşteri isteğine göre |
| Ürün Adı | 20-60FT Sekizgen Sıcak Daldırma Galvanizli güç elektrik kulesi çelik direk |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletimi |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Galvanizleme Standardı | ASTM A 123 |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Color | Silver |
| Maintain | Easy maintain |