| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Safety factor | safety factor for conducting wine |
| Suit for | electricity distribution |
| Length of per section | within 14m once forming without slijoint |
| Power | 10kv~550kv |
| Ürün adı | Elektrik Direği |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Galvanizleme standardı | ASTM A 123 |
| Ürün Adı | 35FT 40Ft Sıcak Daldırma Galvanizli güç dağıtım direği fiyat elektrikli çelik direk |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Güç Dağıtımı |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| duvar kalınlığı | 1-36mm |
| garanti süresi | 15 yıl |
| Thickness | 3.5mm thickness |
|---|---|
| Plant depth | 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 16M |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Thickness | 3.5mm thickness |
|---|---|
| Plant depth | 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 16M |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Steel Electric Power Poles |
|---|---|
| Application | Electric Power Distribution |
| Surface treatment | galvanization powder coating |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Kutup Şekli | Sekizgen, Dodecagon, Hexadecagon |
|---|---|
| Yükseklik | 25ft - 75ft |
| Yüzey işleme | galvanizleme veya butiuem |
| Voltaj | 10kv-220kv |
| Görünüm | Boru, üçgen, açılı, örgü |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Ürün adı | Elektrik Direği |
|---|---|
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Ömür | 50 yıl |
| warrenty | 15 yıl |
| Galvanizleme standardı | ASTM A123 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |