| Malzeme | akma dayanımı en az 345mpa |
|---|---|
| renk | Özelleştirilmiş |
| Liman | SHANGHAI DAİMA |
| Ömür | 50 yıl |
| Yükseklik | 10-80FT |
| type | 8 - 20m 132kv power distribution transmission Hot Dip Galvanized poles Electrical Power Pole for overhead |
|---|---|
| color | custom |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Güç | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30 m / s |
| Kalınlığı | 1mm'den 30mm'ye |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Malzeme | Çelik, Q345, minimum verim dayanımı 345mpa ile |
|---|---|
| Uygulama | Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı |
| Yüzey işleme | Sıcak Daldırma Galvanizli, Sıcak Daldırma galvanizli ASTM123'ten sonra |
| Renk | Müşteri isteği |
| Yükseklik | Müşteri tarafından gerekli |
| Ürün Adı | İletim Hattı için 18m Kolon Biçimli Galvanizli Çelik Direk, Şebeke Elektrik Direkleri |
|---|---|
| Uygulama | Güç iletimi |
| Yüzey işlemi | Sıcak Daldırma Galvaniz |
| Kaynak Standardı | AWS D 1.1 |
| Galvanizleme Standardı | ASTM A 123 |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Standart | ISO 9001 |
|---|---|
| Rüzgar hızı | 160km / s, 30m / s |
| Kalınlığı | 1mm ila 30mm |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Ürün adı | İletim Hattı için 100ft Koloniform Galvanizli Çelik Direk, Yardımcı Güç Direkleri |
|---|---|
| Başvuru | Güç iletimi |
| Yüzey İşlem | sıcak daldırma galvanizleme |
| Kaynak Standardı | AWS D1.1 |
| Galvaniz Standardı | ASTM A 123 |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |