| Product Name | 9m 11m 12m Steel Poles Galvanized Steel Pole with bitumen with cross arms |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform, poligonal veya konik |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Ürün adı | Galvanizli çelik güç direği |
|---|---|
| Uygulama | İletim hattı |
| Tasarım | özelleştirilmiş |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvaniz |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Ürün adı | Çelik Yardımcı Kutusu |
|---|---|
| Uygulama | Enerji İletimi |
| Yüzey işleme | sıcak daldırma galvanizleme |
| Boyut torizyonu | -% 2 |
| Kaynak standardı | AWS D 1.1 |
| Product Name | Bitumen 220kv steel pipes Galvanized Steel Pole for overheadline project |
|---|---|
| Sides | octagonal hexagonal odecagonal |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| Türü | düz kutup, çekme direği, kutup açmak |
|---|---|
| İçin uygun | elektrik dağıtımı |
| Şekil | konoid, çoklu piramidal, koloniform, poligonal veya konik |
| Kaynak standart | AWS D1.1 |
| Tolerans | /% 2 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Material | Q345 |
| Product Name | 16m 20m 25m galvanized Eleactrical Power Pole for 110kv cables with power coating |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| life time | 50 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy |
| Malzeme | akma gücü 345mpa'dan az değil |
|---|---|
| Yüzey | galvanization.average kaplama en az 80um |
| Ömür | 50 yıl |
| boyut toleransı | +- %2 |
| Kutup tasarımı | 8 dereceli depreme karşı |
| Malzeme Verim Stresi | 450mpa'dan az değil |
|---|---|
| Nominal Voltaj | 69kV 138kV |
| Şekil | Doddegagonal |
| Yükseklik | 12m |
| Kırılma yükü | 400dan 650dan 800dan |